JeepParts - všetko pre Váš Jeep

corona PDF Tlačiť E-mail
  
Piatok, 13 Marec 2020 10:13

Vážení priatelia, zákazníci, obchodní partneri.


Vzhľadom k aktuálnej mimoriadnej situácii sme v našej spoločnosti SPIN .s.r.o. - JEEPPARTS.SK z dôvodu prevencie pred vírusom Corona a ním spôsobeným ochorením COVID-19 prijali mimoriadne dočasné opatrenia.

 1.      1. objednávky náhradných dielov a doplnkov sú možné len telefonicky alebo elektronicky.

 2.  

 3.      2. náhradné diely a iný tovar je možné LEN zaslať kuriérom. NIE JE MOŽNÝ osobný odber.

 4.  

 5.      3. príjem a výdaj vozidiel na servise je možný len po predchádzajúcom telefonickom dohovore na parkovisku pred firmou. Prosíme všetkých zákazníkov, aby pri odovzdávaní/preberaní

 6.          vozidla dodržiavali bezpečnostný odstup minimálne 1m.

 7.  
 8.       4. vstup do priestorov firmy a servisu - NIE JE pre zákazníkov možný.

 9.  

 10.       5. vstup pre pracovníkov dopravných firiem a kuriérskych služieb LEN po predchádzajúcom telefonickom dohovore. Zároveň tiež prosíme kuriérov aby dodržiavali bezpečnostný odstup minimálne 1m.

 

Veríme, že pochopíte tieto mimoriadne a zároveň nevyhnutné opatrenia. Ide o rovnako o Vaše aj naše zdravie, o zdravie Vašich aj našich detí, príbuzných a tiež aj našich zamestnancov.

Aj napriek sťaženým podmienkam sa snažíme aj naďalej pokračovať v práci k spokojnosti Vás – našich zákazníkov a priateľov. Ďakujeme za pochopenie a prosíme o trpezlivosť pri vybavovaní Vašich objednávok.

V prípade akejkoľvek zmeny Vás budeme včas informovať.

 

Dear friends, customers and business partners.


Due to the actual emergency situation and as a prevention against the Corona virus and the COVID-19 disease we have taken a special tme limited measurements in our company.

 1.        1. orders are taken soley over the phone or via electronic communication.

 2.  

 3.        2. courier dellivery ONLY for all spare parts or other goods, walk-in pickup is NOT POSSIBLE.

 4.  

 5.        3. bringing your car to service or taking it from service is possible only upon previous phone agreementat the parking lot on front of the main building. When doing so we also ask

 6.            all of our customers to maintain a safety distance of minimum 1m.

 7.  
 8.        4. customer admission into the company premises or into service area is NOT POSSIBLE.

 9.  

 10.        5. entry for the dellivery/courier employees is allowed only upon previous phone agreement. We also ask to maintain the safety distance

 

We hope that you understand these extraordinary but necessary measures. It is about yours and our health, about the health of your and our children, relatives and also our employees.

Despite difficult conditions, we continue to work to the contentment of you - our customers and friends. Thank you for your understanding and please be patient while taking care of your orders.

In case of any changes we will inform you in time.

Posledná úprava ( Piatok, 13 Marec 2020 10:24 )
 

Náhodný obrázok

1.jpg

Partneri

4x4club.gif

JF_DE_logo.jpg